قالیشویی امیدان - خشک شویی مبلمان

خشک شویی مبلمان


 برخی قالیشویی های مجاز فرش و مبلمان شما را می توانند در منزل شما خشکشویی مبل نمایند. نحوه شستشو فرش و مبلمان توسط این قالیشویی ها در این مطلب آورده شده است. 


هر قالیشویی مجاز می تواند با استفاده از کادری مجرب در کنار قالیشویی خدمات خشکشویی فرش، خشکشویی مبلمان نیز انجام دهد که البته شایان ذکر است گروه خشکشویی امیدان علاوه بر کار خشکشویی مبل، فرش ماشینی خدماتی از قبیل فرش دستبافت تابلو فرش، موکت، تشک خوشخواب و خشکشویی داخل اتومبیل بدون ریختن قطره ای آب در محل انجام می دهند که این به لطف تجربه ای بیش از سه دهه خدمت به شما عزیزان می باشد.

متاسفانه تعدادی از همکاران ما در این صنف در کار خشکشویی از شوینده هایی نظیر تاید و ریکا استفاده می کنند که این همان دلیل ارزان بودن ارائه خدمات آنها می باشد.

شرکت خشکشویی امیدان با استفاده از شوینده های ترکیبی آلمانی (تگزافون+لکه بر)خدمتی صد در صد تضمینی در قبال اعتماد شما مشتری محترم انجام می دهد که البته این ضمانت پس از پایان کار برای شما قابل مشاهده خواهد بود.

 جهت اطلاع شما مواد شوینده جدید از قبیل نانو و... باعث ایجاد حساسیت های پوستی می شود. خواهشمندم به این نکته توجه کافی فرمایید.

گروه قالیشویی و خشکشویی امیدان به شما این اطمینان را می دهد که پس از تماس با ما و مقایسه کیفیت کار و نحوه برخورد پرسنل مشتری همیشگی این شرکت خواهید شد.فقط کافی است یک بار امتحان فرمایید.

قالیشویی مجاز امیدان برای خشکشویی مبل در منزل پرسنلی با تجربه و مجرب برای انجام خدمات خشکشویی مبل به نفع احسن به مشتریان خود ارائه می دهد

یکی از مهمترین نکات در خشکشویی مبل این است که کیفیت پارچه در شستشو از بین نرود و پارچه از شکل ظاهری اولیه خارج و نخ نما نشود به طور نرمال پارچه مبل حدود هفت الی هشت قبال شستشو با حفظ شکل ظاهری مبل می باشد.

قالیشویی امیدان اماده ارائه خدمات شستشوی فرش، ریشه دوزی فرش، لکه گیری فرش، شستشوی فرش های دستبافت، رفوکاری فرش و دیگر خدمات مربوط به قالی و قالیشویی می باشد.
 

قالیشویی امیدان

متخصص در شستشوی فرش های گل ابریشم و نفیس ودستباف

طرح و رنگ قالب

انتخاب کنید